Jak poderwać dziewczyne szybko - Ebook

Każdy facet zapewne widział kiedyś innego pana, który nie może wręcz opędzić się od kobiet. Który z nas nie odczuł nigdy mieszaniny fascynacji i zazdrości kiedy zobaczył go w akcji? Pół biedy, kiedy nasz znajomy może pochwalić się seksownym kaloryferem i obliczem hollywoodzkiego celebryty, ale dobrze wiemy, że często i ci nie do końca przystojni najczęściej otoczeni są grupką pięknych pań. Jak oni to robią?

Jak poderwać dziewczynę? Na to pytanie pewnie ilu mężczyzn, tyle rozwiązań, ale niektóre aspekty pozostają stałe i można nazwać je swojego rodzaju receptą na sukces.

Po pierwsze - bądź pewny swego

Co charakteryzuje facetów, którzy bez wyjątków wiedzą jak poderwać dziewczyne poderwać dziewczynę? Są oni pewni siebie. Nieważne czy ćwiczysz wioślarstwo, namiętniepasjami grasz w Battlefielda czy jesteś autorytetem od programowania - jeżeli cię to jara, zapewne jesteś w tym świetny i umiesz o tym opowiadać. Każda kobieta zaciekawi się facetem z pomysłami. Musisz znać zalety, które cię opisują i używać ich kiedy tylko potrafisz. Jeżeli ty będziesz uważał siebie jako fajnego faceta, kobiety będzie postrzegać cię tak samo. A z tego już tylko chwila do skutecznego romansu.

Po drugie - poznaj ją

Żeby być świadomym jak poderwać dziewczynę, trzeba ponadto przeanalizować wnętrze płci pięknej. Mało która kobieta spotka się z facetem, który jej nie docenia. A jako że panie są istotami złożonymi, najczęściej chodzi im nie jedynie o podziwianie ich wyglądu (chociaż to także jest niezmiernie istotne!), ale też o chęć poznania jej losu - jej charakteru, hobby i opowieści, które chce uzewnętrznić. Sumiennie wysilaj słuch i konwersuj, nawet jeśli chodzi tylko o związek na jeden wieczór.

Po trzecie - zmieniaj napięcie

Powinieneś bardzo dogłębnie analizować reakcję dziewczyny, którą chcesz uwieść. Skuteczny kobieciarz wie zmieniać napięcie swoich kroków. Umie kiedy odpuścić, a kiedy przycisnąć. patrząc na płeć przeciwną wie, jak ją zaintrygować i jakie składowe swojej postaci uwidocznić, a które najlepiej zostawić dla siebie.Oczywiście nie chodzi o to, ażeby przybierać maskę kogoś różnego od nas. jednak jeśli pasjonuje cię zarówno mechanika samochodowa jak i kultowe książki, bardziej odpowiednio będzie wybrać drugą branżę, aby zacząć znajomość.
01/16/2019 09:42:39
jawimevumoyugec
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one